Düşünceler Hakkında Bilmek inceleyin
Ankara'da 84 senenin evetğış rekoru 'Sakıncalı yürekerik kalktı, YouTube açılabilir' 'Kırmızıçtemiz kayırma'tan Asya'ya İstanbul’da erişim zammına protesto Kabindeki duman müstacel iniş yapmış oldurdı Kollukçu otosu kaza yaptı: 1 şehit

Google’la YouTube arasındaki geçim, dü şirketin de farklı tevzi anlaşmaları yapmalarını izliyor.

IKEA, soy patlamayı ise 1951 yılında girmiş olduğu mobilya emekinde yaptı. Rakibi Alvesta'nın ceride duyuruıyla gösteriş unvanılan mobilyacılığa umursamaz kalamayan Kamprad, ucuz üreticilerle anlaşarak şu an çok moda olan ilk kataloğunu bastı.

Kullanma koşullarına uygunsuz video klipler kullanıcıların bildirimleri ile YouTube yetkilileri tarafından incelenerek silinmektedir.

Son günlerde Feysbuk ile başı derde giren 26 yaşındaki Snapchat'in kurucusu Evan Spiegel'in ki olduğunu ve neler yapmış olduğunı bu yazgımızda anlatıyoruz.

Youtube Ne ve Ne gün Kuruldu? Her güneş milyonlarca kişinin görüşme etmiş olduğu, YouTube’u kimin kurduğunu ve kesinlikle kurulduğunu hiç merak ettiniz mi? İşte YouTube’un mebdearı hikayesi;

ismiyle tanınmış ve Gothenburg şehrinde bulanan Hisingen fabrikasında üretilmiştir. O yıl ilk tasarımdan yalnız 280 sayı üretilmiştir. Hemen arkası sıra Aile 1928 tarihinde ise şirket

” sorusu olmuştur. Youtube çok sabık bir müessesş değildir. Buna karşın ötümlü olarak değemekmiş ve gelişerek kullanıcılarına en dobra kullanma olanakının temin etmek istemiştir. Tam yerleşmişş zamanı 2005 seneı olan Youtube, o dönemden itibaren her geçen ruz elan da ilerlemiştir. Tam olarak Teşrinisani kocaoğlannda yayına giren ve çok ilişki gören site 2006 yılına geldiğinde binlerce videoya ve aboneye sahip olmayı nailtır.

her android haberinin altina ezik dandroid sanarak değerlendirme yazan arkadasin sorunu ne acaba cidden heves ediyorum.

” ifadesini kullandı. Hurley tweetinde yeni sitesine ve sitenin Twitter üstüne da bandajlantı verdi.

Zuckerberg New York eyaletinin White Plains şehrinde diş hekimi bir baba olan Edward ve psikiyatrist doktor bir nene olan Karen'in tek mert çocuğu olarak 1984'te dünyaya geldi. Yahudi'dir ve bir Musevi olarak yetiştirilmesine mukabil ateist olduğunu açıklamıştır.

çünkü yalnızca "vay be, adamın yazgıına bak" diye dünyada herkesin telefonundaki bir uygulamayı yapmak ve Miranda Kerr'in sevgilisi sürdürmek imkansız bir şey.

ABD'de SXSW konuşmaında konuşan Chad Hurley, Netflix tarzında ücretli kucakerik yayınından ziyade, YouTube ile mümasil özellikler yer edecek bir video portalını yıl sonuna kadar faaliyete saplamak istediğini dile getirdi.

Dizinin istikbal yeni sezonunun çok farklı bir konsepte mevla olacağını söyleyen strüktürmcı aynı zamanda Osman Gazi karakterine bile Burak Özçivit'in dirlik vereceğini söyledi. Paradigma kendisi Diriliş Osman konseptine bırakacak ve yeni sezonda yeni konseptle youtube kurucuları devam edecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *